Eskil Andreas Dahl Moen  ( Leiar / Kvalitetsklubbansvarlig)
994 46 602    eskil.moen@il-trio.no

Espen Lillesand  ( Nestleiar / Seniorleiar)
913 66 919    espen.lillesand@il-trio.no

Kenneth Ingvaldsen  ( Sekretær / Politiattestansvarlig )
934 11 432    kenneth.ingvaldsen@il-trio.no

Knut Eikemo Steine  ( Økonomiansvarlig)
982 06 679    knut.steine@il-trio.no

Ruben Rogne  ( Ungdomsleiar 13-16år / Ansvarlig lagpåmelding / Leiar Barn og Ungdoms Utval / FIKS ansvarlig ) 
414 86 305    ruben.rogne@il-trio.no

Stian Sund  ( Leiar Barneavdelingen 6-12år / Ansvarlig lagpåmelding )
934 08 747    stian.sund@il-trio.no

Geir Øystein Heggøy  ( Anleggsansvarlig / Leiar Anleggs Utval / Drift / Vedlikehold)
954 83 942    geiroystein.heggoy@il-trio.no

Jim Are Hansen  ( Styremedlem / Fair Play ansvarlig )
934 33 264   jim.are.hansen@kvinnherad.kommune.no

Arne Sveindal Lyssand  ( Styremedlem )
905 92 293