Over er gjeldande treningstider. For å få kapasitet til alle må banen til tider delast i fire delar. Med litt fleksibilitet må dette gå bra.
Under lister vi opp kva kampar lag frå Trio skal spele veke for veke.
Ved flytting av kamper i ungdomsfotballen og eldre må det  sendes flyttemelding til HFK som godkjenner flytting.
Viss kamptidspunkt blir endra, så ber vi lagleiarane om å melde det inn pr e-post (jsoosainather75@gmail.com) eller
SMS(95966353).

Kampar veke for veke sesongen 2020

Dag  Dato/tid Klasse Heimelag Bortelag

19.okt man 18.00 G13 2.div. avd. 07 Odda Trio Odda kgr
20.okt tirs 17.15 G11 7er avd 23 Halsnøy Trio Rød Halsnøy kgr 7er A
20.okt tirs 17.15 J11 7er avd 12 Ternen Trio Odda Rød Valeparken kgr 7er
20.okt tirs 18.20 G11 7er avd 23 Trio Blå Rosendal 1 Valeparken kgr 7er
20.okt tirs 18.30 G13 2.div. avd. 07 Trio Trott 2 Kvednabekkjen
20.okt tirs 18.30 J15 2.div. avd. 03 Odda Trio 2 Odda kgr
20.okt tirs 20.00 G19 3.div. avd. 05  Trio – Rubbestadnes Kvednabekkjen
22.okt tors 17.15 J12 9er avd 06 Trio Stord 1 Kvednabekkjen 9er A
22.okt tors 18.30 G14 2.div. avd. 03 Moster 9-er Trio 1 Moster Grendapark
22.okt tors 18.30 G13 2.div. avd. 07 Ternen Odda Kvednabekkjen
22.okt tors 20.00 G16 2.div. avd. 03 Trio G15 Stord 2 Kvednabekkjen
23.okt fre 18.30 G14 2.div. avd. 03 Odda Trio 2 Odda kgr
23.okt fre 19.00 G16 1.div. avd. 02 Trio 1 Torvastad Kvednabekkjen
25.okt søn 14.00 G14 2.div. avd. 03 Trio 1 Odda Kvednabekkjen
27.okt tirs 17.15 G11 7er avd 23 Trio Rød Odda Raud
27.okt tirs 17.15 G11 7er avd 23 Odda Blå Trio Blå
27.okt tirs 18.30 J13 2.div. avd. 05 Bomlo 7er Trio 1 Langevaag idrpls
27.okt tirs 18.30 J15 2.div. avd. 03 Odda Trio 1 Odda kgr
27.okt tirs 18.30 J15 2.div. avd. 03 Trio 2 Rosendal Kvednabekkjen
27.okt tirs 20.00 G19 3.div. avd. 05 Trott Trio Prestagardsskogen
28.okt okt 19:30 G13 2.div Ternen\Trio- Uskedalen  Kvednabekkjen
29.okt tors 20.00 G14 2.div. avd. 03 Trio 2 Rosendal 9-er Kvednabekkjen
30.okt fre 18.30 J17 1. div avd 01 Trio 1 Bremnes 1 Kvednabekkjen
31.okt lør 13.00 G13 2.div. avd. 07 Moster Ternen Moster Grendapark
01.nov søn 15.00 G16 1. div avd 02 Trio 1 Haugar 1 Kvednabekkjen
03.nov tirs 18:30 J13 2.div 05 Trio- Trott Kvednabekkjen
03.nov   tirs 20.00 G19 3.div. avd. 05  Trio – Stord 2 Kvednabekkjen
10.nov tirs 18:30 J13 2.div 05 Trio Halsnoy kgr